Ons team.

Een twintigtal medewerkers staat dagelijks voor u klaar. Ieder met persoonlijke talenten en specialismen, allen met een hart voor uw zaak.


Ook werken bij Bond? Bekijk hier onze openstaande vacature.

André Vlak Aanwezig MA DI WO DO VR

André Vlak Directie andre@bondadministratie.nl

Jan Tol Aanwezig MA DI WO DO VR

Jan Tol Directie jtol@bondadministratie.nl

Michel Schilder Aanwezig MA DI WO DO VR

Michel Schilder Directie michel@bondadministratie.nl

Fred de Boer Aanwezig MA DI WO DO VR

Fred de Boer Directie | Salarisadministratie fred@bondadministratie.nl

Theo Bond Aanwezig MA DI WO DO VR

Theo Bond Directie | Salarisadministratie theo@bondadministratie.nl

Theo Tol Aanwezig MA WO DO VR

Theo Tol Fiscaal/administratief medewerker | Adviseur ttol@bondadministratie.nl

Stefan Zwarthoed Aanwezig MA DI WO DO VR

Stefan Zwarthoed Fiscaal/administratief medewerker | Adviseur stefan@bondadministratie.nl

Sander Veerman Aanwezig MA DI WO DO VR

Sander Veerman Fiscaal/Administratief medewerker sander@bondadministratie.nl

Nick Kroon Aanwezig MA DI WO DO VR

Nick Kroon Fiscaal/Administratief medewerker nick@bondadministratie.nl

Stefan Keizer Aanwezig MA DI WO DO VR

Stefan Keizer Fiscaal/administratief medewerker skeizer@bondadministratie.nl

Robert Schilder Aanwezig MA DI WO DO VR

Robert Schilder Fiscaal/administratief medewerker | Adviseur robert@bondadministratie.nl

Marga Tol-Jonk Aanwezig MA DI WO DO VR

Marga Tol-Jonk Fiscaal/administratief medewerker margaj@bondadministratie.nl

Marga Koning-Veerman Aanwezig MA DI WO DO VR

Marga Koning-Veerman Fiscaal/administratief medewerker marga@bondadministratie.nl

Marjan Veerman-Schilder Aanwezig DI DO

Marjan Veerman-Schilder Fiscaal/administratief medewerker marjan@bondadministratie.nl

Miranda Tuijp-Bond Aanwezig MA DI DO

Miranda Tuijp-Bond Administratief medewerker miranda@bondadministratie.nl

Nancy Kras-Jonk Aanwezig MA WO

Nancy Kras-Jonk Administratief medewerker nancy@bondadministratie.nl

Lydia Jonk-Bond Aanwezig MA DO VR

Lydia Jonk-Bond Administratief medewerker | Receptioniste lydia@bondadministratie.nl

Cindy de Boer-Molenaar Aanwezig WO DO

Cindy de Boer-Molenaar Administratief medewerker | Receptioniste cindy@bondadministratie.nl

Gerie Mossel-Bond Aanwezig MA WO

Gerie Mossel-Bond Administratief medewerker | Receptioniste gerie@bondadministratie.nl

Tessa Kroon Aanwezig DI WO DO VR

Tessa Kroon Administratief medewerker | Receptioniste tessa@bondadministratie.nl