Ons team.

Een twintigtal medewerkers staat dagelijks voor u klaar. Ieder met persoonlijke talenten en specialismen, allen met een hart voor uw zaak.

André VlakAanwezig MA DI WO DO VR

André VlakDirectieandre@bondadministratie.nl

Jan TolAanwezig MA DI WO DO VR
Michel SchilderAanwezig MA DI WO DO VR

Michel SchilderDirectiemichel@bondadministratie.nl

Theo BondAanwezig MA DI WO DO VR

Theo BondDirectie | Salarisadministratietheo@bondadministratie.nl

Theo TolAanwezig MA WO DO VR

Theo TolFiscaal/administratief medewerker | Adviseurttol@bondadministratie.nl

Fred de BoerAanwezig MA DI WO DO VR

Fred de BoerSalarisadministratie | Adviseurfred@bondadministratie.nl

Stefan ZwarthoedAanwezig MA DI WO DO VR

Stefan ZwarthoedFiscaal/administratief medewerker | Adviseurstefan@bondadministratie.nl

Sander VeermanAanwezig MA DI WO DO VR

Sander VeermanFiscaal/Administratief medewerkersander@bondadministratie.nl

Nick KroonAanwezig MA DI WO DO VR

Nick KroonFiscaal/Administratief medewerkernick@bondadministratie.nl

Stefan KeizerAanwezig MA DI WO DO VR

Stefan KeizerFiscaal/administratief medewerkerskeizer@bondadministratie.nl

Marga Tol-JonkAanwezig MA DI WO DO VR

Marga Tol-JonkFiscaal/administratief medewerkermargaj@bondadministratie.nl

Marga Koning-VeermanAanwezig MA DI WO DO VR

Marga Koning-VeermanFiscaal/administratief medewerkermarga@bondadministratie.nl

Marjan Veerman-SchilderAanwezig DI DO

Marjan Veerman-SchilderFiscaal/administratief medewerkermarjan@bondadministratie.nl

Miranda Tuijp-BondAanwezig MA DI DO

Miranda Tuijp-BondAdministratief medewerkermiranda@bondadministratie.nl

Nancy Kras-JonkAanwezig MA WO

Nancy Kras-JonkAdministratief medewerkernancy@bondadministratie.nl

Lydia Jonk-BondAanwezig MA DO VR

Lydia Jonk-BondAdministratief medewerker | Receptionistelydia@bondadministratie.nl

Cindy de Boer-MolenaarAanwezig WO DO

Cindy de Boer-MolenaarAdministratief medewerker | Receptionistecindy@bondadministratie.nl

Gerie Mossel-BondAanwezig MA WO

Gerie Mossel-BondAdministratief medewerker | Receptionistegerie@bondadministratie.nl

Tessa KroonAanwezig DI WO DO VR

Tessa KroonAdministratief medewerker | Receptionistetessa@bondadministratie.nl